Baby Shower

NAR LOBİ'de 'MÜJDE BEBEK GELİYOR' PARTİSİ (BABY SHOWER)

Nar Loby 80 m2 kapalı salonu dışında, uygun havalarda kullanabileceğimiz ön ve arka bahçeleri ile tüm davetlerinizde olduğu gibi Baby Shower'larda da size evinizin konforunu sunuyor...

Nar Loby o gün kendinizi pembe düşler içinde ya da mavi bulutlar ülkesinde hissedeceğiniz şekilde dekore ediliyor. Konsepte uygun ikramlarımız ile renkleniyor. Seçeceğiniz "Müjde Bebek Geliyor" oyunları ile eğlendiriyor.

Baby Shower, son hazırlıklarını yapmakta olan anne adayı için erken kutlama partisidir. Doğuma bir- iki ay kala son hazırlıklar için uğraşan, yakında gerçekleşecek doğumun heyecanını yaşayan ve tatlı telaşlı yorgunlukların arifesindeki anne adayı minik bir mola ve rahatlamayı hak ediyor.

Yurtdışında alışılagelen; Parti'yi yakın bir arkadaşın sürpriz olarak hazırlamasıdır. Partiye katılanlar yeni anne babanın yükünü biraz hafifletmek ve tebriklerini sunmak için bebeğin son ihtiyaçları doğrultusunda hediyeler getirirler. Ancak bizde çoğunlukla partiyi anne adayı kendisi vermektedir.

Her iki durumda da davetlilerin kolayca ulaşabileceği bir ya da birkaç bebek mağazasına ihtiyaç listesi bırakılması hediye getirmek isteyenler için büyük kolaylık sağlayacaktır.

Anne adayının yakın dostları ve ailesinin katıldığı Baby Shower'da amaç beklenen minik misafirin son eksiklerinin tamamlanması olduğu kadar annenin ve konuklarının da keyifli bir gün geçirmesidir.

BABY SHOWER PARTİSİ

  • Nar Loby her türlü davetlerinizi evinizin konforunda verebileceğiniz şekilde dekore edilmiş olup, konsepte uygun olarak süslenmektedir.
  • 30 yetişkin + 10 çocuk için yetişkin ve çocuk katlarının kullanımı (0-2 yaş ücretsiz)
  • Velilere limitsiz çay, neskafe ve meşrubat ikramı
  • 4 çeşit veli ikramı ( 22 çeşit seçenek arasından sizin arzunuza göre seçilecek)
  • Özel baby shower temalı mekan süslemesi
  • Özel Nar Party davetiyeleri
  • Bu özel günün anısına konuklarınız için hazırlanmış 30 adet kokulu sabun ya da şeker hamuru ile süslenmiş hediyelik kurabiyeler.
  • 1 Animatör (10 çocuğa kadar)

Aktiviteler

Bil Bakalım

Konuklar kendilerine dağıtılacak minik kağıtlara 3 dk. Süresince akıllarına gelen tüm bebek malzemelerini yazmaya...

Devamı...

Haydi Tahmin Et

Konuklar annenin karın ölçüsünü tahmin etmeye çalışır ve kendilerine dağıtılacak olan minik kağıtlara bu tahminlerini...

Devamı...

Bebek İsim Akrostişi

Anne ve baba doğacak bebeğin ismine karar vermişse oynanabilen çok keyifli bir oyundur. Bebeğin isminin baş...

Devamı...

En Hızlı Anne

Yarışmacılar oyuncak bir bebeğin altını bağlamaya çalışırlar. Bunu en hızlı başaran "en hızlı anne" seçilir.

Devamı...

Para Kazan

Konuklardan kumbaraya istedikleri kadar bozuk para atması istenir. Daha sonra herkes sıra ile kumbaranın içinde...

Devamı...

Resim Galerisi