Neden Nar Parti

Yeni bir dünyayı keşfetmeye hazır mısınız?

 

Nar Party size eğlence aktivitelerinde en yüksek standartları sunuyor...

 

İstanbul'un en merkezi ve sakin semtlerinden biri olan Koşuyolu'nda kurulan Nar Party rezervasyon sistemi ile servis vermektedir.

 

Müstakil binasında 300 m2 kapalı alanın yanı sıra ön ve arka bahçeleri ile çocuklar ve yetişkinler için son derece konforlu dekore edilmiştir.

 

Amacımız her türlü davet ve partilerinizi evinizin konforunda gerçekleştirmenizi sağlamak. İstedik ki temizliği, ikramları, servisi, dekoru ve hatta eğlenceyi siz düşünmeyin. Nar'da vereceğiniz davetlerde siz konuklarınızı, biz de sizi ağırlıyoruz.

 

Büyükler Nar Lobi'de leziz ikramlarımız eşliğinde, keyifli sohbetlerin tadını çıkartırken; her yaştaki çocuklarımız da kendilerine uygun eğlence alanlarında oyunlara dalıyor, çılgın eğlencelerin ve yarışmaların tadına varıyorlar... Kendilerine özel yemeklerini yerken de zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorlar...

Neden Nar Party?

Koşuyolu Anka Sağlık Merkezi'ne yakın, 300m2 alanda üç katlı bir binaya yayılmış Nar Party son derece merkezi bir lokasyonda olup ulaşımı kolaydır.

Eğlence temaları geniş mekanlar ister. Bu yüzden binamızda gençlerin, çocukların ve yetişkinlerin aktiviteleri birbirlerinden özellikle ayrılmıştır.

Çocuk ve genç aktivitelerinde güvenlikten ve tema organizasyonlarından sorumlu, konularında uzman genç eğlence ekibimiz eşlik etmektedir.

Aktivitelerimiz yaş gruplarına özel olarak eğlendirme niteliği yüksek temalar arasından seçilmiştir.

Standart pakete ilave edebileceğiniz eğlenceli aktivitelerimizden dilediğinizi seçip, kendi "özel" paketinizi hazırlayabilirsiniz.

Nar Party çocuklarımız eğlenirken siz büyükleri de düşünerek giriş katındaki Nar Lobi'yi sizlere ayırmıştır.

Nar Party'de yiyecek içecek ikramları sizlere ve çocuklarımıza sunduğumuz kaliteli ortamla uyumlu olarak yüksek standartlar göz önünde bulundurularak seçilmiştir.

Resim Galerisi